Terviseriski pakett lapsele 45 €

Lapse (vanuses 6 kuud – 14 aastat) tervisekontrolliks mõeldud analüüside pakett, mille tulemuste alusel on võimalik hinnata lapse üldist tervislikku seisundit. Lapse organism on kiiresti arenev ja kasvav, milleks oluliste ainete puudusel või varjatud põletike olemasolul võivad tekkida hiljem raskesti ravitavad pikaajalised terviseprobleemid. Seetõttu on oluline ka täiesti terve lapse verenäitajaid regulaarselt hinnata. Kui lapsel esinevad tervisehäired, tuleb pöörduda perearsti poole.

Pakett koosneb 5 analüüsist, mille tulemused aitavad saada infot organismi hetkeseisust. Analüüside tulemuste tõlgendamine võib vajada laboriarsti või mõne muu tervishoiutöötaja selgitusi, küsimuste korral soovitame tellida lisaks laboriarsti konsultatsiooni.

Paketi tulemused saad kuni 3 tööpäeva jooksul.
NB! Hea klient pane tähele, et kui soovid soetada lisaks Terviseriski pakett lapsele tooteid ka iseendale, siis selle jaoks palun tee täiesti uus tellimus, st tasu Terviseriski pakett lapsele kõige pealt ära ja alusta tellimuse tegemist iseendale algusest peale.

 

Hemogramm
C-reaktiivne valk
Vitamiin B12
Ferritiin
Vitamiin D (25-OH)
Kokku:

45 €

LISA KORVI