Taimetoitlase pakett 106 €

  • Kas minu taimne toitumine on piisavalt mitmekülgne?
  • Kas saan toidust vajalikus koguses valke, rasvasid, glükoosi, rauda, vitamiine B12 ja D?
  • Milline on minu risk erinevate terviseprobleemide (nt kehvveresuse, südame-veresoonkonna haiguste jt) tekkeks?

Inimese organism vajab normaalseks funktsioneerimiseks piisaval hulgal erinevaid toitaineid, mille peaksime kätte saama igapäevase toiduga. Taimne toitumine, kui see on hästi läbi mõeldud, tagab kõigi oluliste ainete piisava saamise.

Oluliste toitainete puudus võib kaasa tuua erinevaid terviseprobleeme, nt kehvveresus, luude hõrenemine, sage haigestumine viirushaigustesse, suurem risk rakkude kahjustuste tekkeks jne. Samas võib ka ühe või teise toitainega liialdamine või vales vahekorras tarbimine kaasa tuua probleeme kehakaaluga, suurendada südame-veresoonkonna haiguste ning suhkruhaiguse riski jne. Selleks, et tagada kõigi organismile vajalike ainete saamine vajalikus koguses ka taimse toitumise puhul, on soovitav regulaarselt hinnata nende taset organismis. Seda saab teha vereanalüüside abil.

Taimetoitlase paketti on koondatud olulisemad tervisenäitajad ja taimetoitlasi ohustavate terviseriskide varajast avastamist võimaldavad analüüsid. Taimetoitlane ei pea tegema Terviseriski paketti eraldi, põhinäitajad sisalduvad juba selles paketis.

Pakett võimaldab hinnata valkude, rasvade, glükoosi, raua, vitamiinide B12 ning D jne taset ja annab infot vajadusest korrigeerida toitumist või lisapreparaatide võtmist.

Pakett koosneb 15 analüüsist, mille tulemused aitavad saada organismi hetkeseisu kirjeldavat informatsiooni eelloetletud küsimustele vastuste leidmiseks. Analüüside tulemuste tõlgendamine võib vajada laboriarsti või mõne muu tervishoiutöötaja selgitusi, küsimuste korral soovitame tellida lisaks laboriarsti konsultatsiooni.

Taimetoitlase pakett voldik.pdf

 

Paketi tulemused saad kuni 3 tööpäeva jooksul.

 

Hemogramm
Glükoos
Glükohemglobiin ehk HbA1c
Glükohemoglobiin ehk HbA1c %
Valk
Albumiin
Uurea
Kreatiniin
eGFR
Kolesterool
HDL-kolesterool
LDL-kolesterool
Triglütseriidid
Ferritiin
Vitamiin B12 aktiivne vorm
Folaat
Vitamiin D (25-OH)
Kokku:

106 €

LISA KORVI