Last sooviva naise suguhaiguste pakett 82 €

  • Kas mul on (varjatud) suguhaigusi, mis võivad takistada rasestumist, põhjustada loote kaotust või kahjustusi?
  • Kas mul esineb mõni enamlevinud suguhaigus: klamüdioos, gonorröa ehk tripper, mükoplasmoos või trihhomonoos?

Ravimata suguhaigused võivad põhjustada naise viljatust ning aktiivne haigus raseduse ajal loote kahjustusi ja vastsündinu haigusi. Neid ebameeldivaid tagajärgi saab vältida raseduse eelse suguhaiguste testimise, avastamise ja õigeaegse raviga. Last sooviva naise suguhaiguste pakett on täiendav pakett Last sooviva naise paketile.

Last sooviva naise suguhaiguste paketti kuuluvad sugulisel teel levivad infektsioonid on laboriarstide ja günekoloogide poolt valitud põhjusel, et need on enamlevinud ning võivad põhjustada emakakaela põletikku, uretriiti (kusitipõletikku) ja teisi suguteede põletikke. Levinumad suguhaigused kulgevad ca 80%-l juhtudest sümptomiteta – inimene ei tea, et tal võib olla suguhaigus ja kannab seda edasi.
Suguhaiguse tekitaja leiu korral tuleb pöörduda koheselt konsultatsiooni ja sobiva ravi saamiseks arsti poole.

Last sooviva naise suguhaiguste pakett sisaldab 4 analüüsi, mille tulemused aitavad saada organismi hetkeseisu kirjeldavat informatsiooni eelloetletud küsimustele vastuste leidmiseks. Analüüside tulemuste tõlgendamine võib vajada laboriarsti või mõne muu tervishoiutöötaja selgitusi, küsimuste korral soovitame tellida lisaks laboriarsti konsultatsiooni.

Juhendi proovimaterjali iseseisvalt tupest võtmiseks leiate siit. Proovivõtuks vajalik tampoon sisaldub paketi hinnas ja selle saab lähimast SYNLABi verevõtupunktist.

Suguhaiguste peiteperioodist saate lähemalt lugeda SIIT.

Paketi tulemused saad kuni 5 tööpäeva jooksul.
Chlamydia trachomatis DNA
Neisseria gonorrhoeae DNA
Mycoplasma genitalium DNA
Trichomonas vaginalis DNA
Kokku:

82 €

LISA KORVI