Last sooviva naise nakkushaiguste pakett 86 €

  • Kas mul on mõni nakkushaigus (infektsioon), mis võib takistada rasestumist või olla ohtlik lootele?
  • Kas mul esineb B- või C-hepatiiti, HIVi, süüfilist?
  • Kas mul esineb antikehi toksoplasmoosi, punetiste, tuulerõugete ja tsütomegaloviiruse suhtes, mis viitavad immuunsusele?

Mitmed nakkushaigused võivad ohustada loote ja vastsündinud lapse tervist. Neid riske on võimalik vähendada regulaarse kontrolli, erinevate ettevaatusabinõude rakendamise või õigeaegse ravi abil. Pakett sisaldab 8 erinevat analüüsi olulisemate teadaolevate rasedaid ohustavate nakkushaiguste suhtes. Last sooviva naise nakkushaiguste pakett on täiendav pakett Last sooviva naise paketile.

Oluline! Kui naine või mees on käinud viimase 6 kuu jooksul välisreisil, soovitame vajadusel konsulteerida infektsionistiga ja/või teostada uuringuid Zika viiruse suhtes.

Last sooviva naise nakkushaiguste pakett koosneb 8 analüüsist, mille tulemused aitavad saada organismi hetkeseisu kirjeldavat informatsiooni eelloetletud küsimustele vastuste leidmiseks. Analüüside tulemuste tõlgendamine võib vajada laboriarsti või mõne muu tervishoiutöötaja selgitusi, küsimuste korral soovitame tellida lisaks laboriarsti konsultatsiooni.

Paketi tulemused saad kuni 7 tööpäeva jooksul.
B-hepatiidi viiruse pinnaantigeen
C-hepatiidi viiruse vastane antikeha
HIV sõeluuring (antikeha + antigeen)
Treponema pallidum vastane antikeha
Toxoplasma gondii vastane IgG
Rubella viiruse vastane IgG
Tsütomegaloviiruse vastane IgG
Tuulerõugeviiruse vastane IgG
Kokku:

86 €

LISA KORVI