Laboriarsti eel- ja järelkonsultatsioon 39 €

Kui analüüside juures toodud infost jääb valiku tegemisel väheseks ja vajad abi tulemustest arusaamisel ning selgitamist, mida konkreetsete testide tulemused Sinu jaoks tähendada võiksid, sobib selleks kaheosaline laboriarsti eel- ja järelkonsultatsioon. See on oluliselt soodsam kui 2 eraldi osta.

Konsultatsioon toimub kahes osas:

  • Analüüside andmisele eelneva konsultatsiooni käigus saad arstile rääkida, millistest tervisenäitajatest oled huvitatud ning millised tervisemured, juhul kui neid on, Sind vaevavad. Arst saab selle põhjal soovitada, milliseid laborianalüüse peaksid tegema. Seejärel lepite ühiselt kokku järgmise konsultatsiooni ajaks, mil Sinu analüüside tulemused on valmis.

Juhul kui plaanid kohe peale konsultatsiooni anda vereproove, on soovituslik broneerida arsti aeg hommikupoole ja tulla kohapeale söömata-joomata, sest paljud analüüsid eeldavad eelnevalt 10-14 tundi söömata-joomata olemist.

  • Peale analüüside tulemuste saabumist oled oodatud eelnevalt kokku lepitud ajal uuesti konsultatsioonile. Selle konsultatsiooni käigus selgitab laboriarst, mida sinu analüüside tulemused näitavad ning kõrvalekallete puhul annab nõu, mida edasi teha. Laboriarst ei pane diagnoosi ega tee ravialaseid otsuseid.

Arstiga saad silmast-silma rääkida SYNLABi Tallinna ja Tartu laboris, telefoni teel konsulteerivad meie arstid üle Eesti. Konsultatsioon kestab mõlemal juhul orienteeruvalt 20 minutit.

Laboriarsti eelkonsultatsioon
Laboriarsti konsultatsioon
Arst
Vali arst
Suhtlusviis

Aeg
Date: Vali...
/ /
  • Vali ülevaltpoolt kuupäev, et näha vabu aegu.
Kokku: 39.00 €