Laboriarsti eel- ja järelkonsultatsioon 48 €

Kui analüüside juures toodud infost jääb valiku tegemisel väheseks ja vajad abi tulemustest arusaamisel ning selgitamist, mida konkreetsete testide tulemused Sinu jaoks tähendada võiksid, sobib selleks kaheosaline laboriarsti eel- ja järelkonsultatsioon. See on oluliselt soodsam kui 2 eraldi osta.

Konsultatsioon toimub kahes osas:

  • Analüüside andmisele eelneva konsultatsiooni käigus saad arstile rääkida, millistest tervisenäitajatest oled huvitatud ning millised tervisemured, juhul kui neid on, Sind vaevavad. Arst saab selle põhjal soovitada, milliseid laborianalüüse peaksid tegema. Seejärel lepite ühiselt kokku järgmise konsultatsiooni ajaks, mil Sinu analüüside tulemused on valmis.

Juhul kui plaanid kohe peale konsultatsiooni anda vereproove, on soovituslik broneerida arsti aeg hommikupoole ja tulla kohapeale söömata-joomata, sest paljud analüüsid eeldavad eelnevalt 10-14 tundi söömata-joomata olemist.

  • Peale analüüside tulemuste saabumist oled oodatud eelnevalt kokku lepitud ajal uuesti konsultatsioonile. Selle konsultatsiooni käigus selgitab laboriarst, mida sinu analüüside tulemused näitavad ning kõrvalekallete puhul annab nõu, mida edasi teha. Laboriarst ei pane diagnoosi, ei tee ravialaseid otsuseid ega tegele vaktsineerimisalase nõustamisega.

Arstiga saad telefoni teel konsulteerida üle Eesti. Konsultatsioon kestab orienteeruvalt 20 minutit.

Laboriarsti eelkonsultatsioon
Laboriarsti konsultatsioon
Arst
Valige arst
Suhtlusviis

Aeg
Date: Vali...
/ /
  • Valige ülevaltpoolt kuupäev, et näha vabu aegu.
Kokku: 48.00 €