Kehvveresuse pakett 82 €

  • Kas kehvveresus või selle eelne seisund võib olla minu liigse väsimuse põhjuseks?
  • Kas mul on organismis piisavalt hemoglobiini ja punavererakke ning nende normaalseks toimimiseks vajalikku rauda, B12-vitamiini ja folaati?
  • Kas ma peaksin muutma oma toitumisharjumusi ja/või lisaks tarvitama rauapreparaate või teatud vitamiine?

Pakett koosneb 6 analüüsist, mille tulemused näitavad kehvveresust või selle eelset seisundit ja aitavad saada organismi hetkeseisu kirjeldavat informatsiooni eelloetletud küsimustele vastuste leidmiseks. Analüüside tulemuste tõlgendamine võib vajada laboriarsti või mõne muu tervishoiutöötaja selgitusi, küsimuste korral soovitame tellida lisaks laboriarsti konsultatsiooni.

Paketi tulemused saad kuni 7 tööpäeva jooksul.

Kehvveresus ehk aneemia on haiguslik seisund, mille puhul on veres vähenenud hemoglobiini ja punavererakkude ehk erütrotsüütide hulk. Tulemuseks on organismi hapnikuga varustamise häirumine. Kui selline seisund kestab pikemat aega ja järkjärgult ka süveneb, siis võivad tekkida erinevate organite ja kudede funktsioonihäired ning kahjustused. Aneemiale viitavate sümptomite tekkimine sõltub patsiendi vanusest ja soost ning sellest, kui kiiresti ja mis põhjusel aneemia on tekkinud. Sümptomid, mille korral tasub mõelda aneemiale, on väsimus ja jõudluse vähenemine, hingeldus ja südame pekslemine väiksemalgi füüsilisel koormusel jt.

Hemogramm koos 5-osalise leukogrammi ehk valgeverepildiga
Retikulotsüüdid
Lahustuvad transferriini retseptorid
Ferritiin
Vitamiin B12 aktiivne vorm
Folaat
Kokku:

82 €

LISA KORVI