Tellisite analüüsi(d) endale ja/või lapsele

Proovi andmiseks valige sobiv SYNLABi esindus. Meie verevõtukohad ja lahtiolekuajad leiate siit. Verevõtukohta tulles veenduge, et Teil on kaasas isikut tõendav dokument, selle alusel tuvastame Teid ja Teiega seotud tellimuse(d). Kui tellisite analüüsid lapsele, võtke palun kaasa ka proovi andva lapse isikut tõendav dokument.

Proove olete oodatud andma 1 kuu jooksul alates tellimuse tegemise hetkest.

Verevõtuks aega eelnevalt broneerima ei pea, teenindame Teid jooksva järjekorra alusel. Enne vereproovi andmist palume olla 10-12 tundi söömata ning joomata, 1 klaasi mullita vett võib hommikul juua. Enne verevõttu soovitame tutvuda verevõtuks valmistumise meelespeaga.

Analüüside vastused saabuvad patsiendiportaali MINU.SYNLAB.EE enamasti 3 tööpäeva jooksul, mõningate pakettide ja analüüside vastuse saamisega võib aega minna kuni paar nädalat. Saadame teile ka vastavasisulise teate. Lisaks edastame teie tulemused ka tervise infosüsteemi digilugu.ee, kust need on nähtavad haiguslooga seotud pere- ja eriarstidele. Tulenevalt isikuandmete kaitse seadusest on Teil ise õigus sulgeda oma andmed nii, et need on nähtavad vaid Teile.