1. Kuidas registreerida ennast SYNLABi laboriarstide/allergoloog-immunoloogide vastuvõtule?

SYNLABi laboriarsti või allergoloog-immunoloogi juurde saate ennast registreerida kas:

  • patsiendiportaalis
  • SYNLABi laborisse kohapeale tulles. Broneerime aja, kui selle eest on tasutud.

Juhime tähelepanu, et telefoni teel arstide konsultatsioonidele aegu ei broneerita. Laboriarstidele saab valida konsultatsiooni Tallinnas ja Tartus kohapeal või telefoni teel eelnevalt kokkulepitud ajal. Allergoloog võtab meil vastu Veerenni laboris esmaspäeviti ja neljapäeviti. Kui soovite konsultatsiooni lapsele, kellel veel ei ole ID kaarti, siis palume kaasa võtta sünnitunnistuse, kus on lapse isikukood peal.

2. Mida teha kui soovin SYNLABi laboriarsti/allergoloog-immunoloogi konsultatsiooni aega muuta või tühistada?

Konsultatsiooni aja muutmine

  • Kui tellisite konsultatsiooni patsiendiportaalist minu.synlab.ee, saate vastuvõtuaja seal ise ära muuta, kuid mitte hiljem kui 24h enne tasutud konsultatsiooni algust. Selle jaoks logige sisse portaali minu.synlab.ee ja valige lehe paremalt servast „Vastused“ ja sealt „Tellimused“. Konsultatsioonitellimuse juures on võimalik omale kalendrist uus aeg valida.
  • Kui tellisite konsultatsiooni verevõtupunktis kohapeal, saate vastuvõtuaja SYNLABi patsiendiportaalis minu.synlab.ee ise ära muuta, kuid mitte hiljem kui 24h enne tasutud konsultatsiooni algust. Selle jaoks logige sisse portaali minu.synlab.ee ja valige lehe paremalt servast „Vastused“ ja sealt „Tellimused“. Konsultatsioonitellimuse juures on võimalik omale kalendrist uus aeg valida. Lisaks saab aega muuta ka klienditeenindaja. Selleks tuleks helistada 17123, kuid mitte hiljem kui 24h enne tasutud konsultatsiooni algust.

Konsultatsiooni aja tühistamine

Konsultatsiooni broneeringut saate tühistada hiljemalt 14 päeva jooksul pärast teenuse eest tasumist juhul, kui teenust ei ole veel osutatud.

  • Kui tellisite konsultatsiooni patsiendiportaalist minu.synlab.ee, saate vastuvõtuaja seal ise ära tühistada, kuid mitte hiljem kui 24h enne tasutud konsultatsiooni algust. Selle jaoks logige sisse portaali minu.synlab.ee ja valige lehe paremalt servast „Vastused“ ja sealt „Tellimused“. Konsultatsioonitellimuse juures on võimalik broneeritud aeg tühistada ja määrata konto, kuhu soovite tagasimakset.
  • Kui tellisite konsultatsiooni verevõtupunktis kohapeal, saate vastuvõtuaja SYNLABi patsiendiportaalis minu.synlab.ee ise ära tühistada, kuid mitte hiljem kui 24h enne tasutud konsultatsiooni algust. Selle jaoks logige sisse portaali minu.synlab.ee ja valige lehe paremalt servast „Vastused“ ja sealt „Tellimused“. Konsultatsioonitellimuse juures on võimalik broneeritud aeg tühistada ja määrata konto, kuhu soovite tagasimakset. Lisaks saab aega muuta ka klienditeenindaja. Selle jaoks palume 14 päeva jooksul alates teenuse eest tasumisest saata SYNLABi klienditeenindusele vabas vormis ühemõtteline taganemisavaldus (ees- ja perekonnanimi, panga konto nr ja teenuse nimi, millest soovite loobuda) emailile: klienditugi@synlab.ee.

Mõlemal juhul tagastame teile teenuse eest tasutu viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates taganemisavalduse laekumisest SYNLABile.

3. Mida teha, kui ei mäleta laboriarsti/allergoloog-immunoloogi konsultatsiooni aega?

Konsultatsiooni toimumise aega saab kontrollida patsiendiportaalist. Selleks tuleb logida sisse portaali minu.synlab.ee ja valida lehe paremalt servast „Vastused“ ja sealt „Tellimused“.

Lisaks on võimalik aja kontrollimiseks helistada meie klienditeenindusele 17123.