Kes teenust osutab?

MINU.SYNLAB.EE teenust osutab SYNLAB Eesti OÜ laboratoorium. Oleme üks Eesti suuremaid meditsiinilaboreid ja omame selles valdkonnas kogemust juba üle 20 aasta. Meie peamisteks klientideks on perearstid, eriarstid ja meditsiiniasutused ning oleme juba algusaastatest peale teenindanud ka erakliente.

Alates 2013. aasta juulist kuulub SYNLAB Eesti SYNLAB International ettevõtete grupi hulka. Kuulumine Euroopa suurimasse laborite ketti on meile andnud oluliselt parema ligipääsu laborimeditsiini alasele tippkompetentsile ja suudame oma kliendile pakkuda praktiliselt kõiki tänapäeva meditsiinilaborites tehtavaid analüüse.

Meie kesklabor asub Tallinnas, väiksem harulabor Tartus. Verevõtupunktid asetsevad üle Eesti, täpsemate asukohtadega saad tutvuda siin.

Anonüümselt ja tasuta saab SYNLABi Tallinna ja Tartu laborites koostöös Tervise Arengu Instituudiga testida HIV, B- ja C-hepatiidi osas.

Suguhaiguste diskreetseks testimiseks soovitame kasutada TESTI KODUS teenust.

Meie klienditoega saad ühendust lühinumbril 17123 (välisriigist helistades +372 640 8231) ja e-posti teel: klienditugi@synlab.ee.

SYNLAB Eesti OÜ
Reg kood: 11107913
Veerenni 53a, 10138 Tallinn, Eesti

Mõned fotod meie laborist: