sina_juhid_oma_tervist

Sina juhid oma tervist

Sinu tervis on Sinu kätes. Sinu valitud eluviisid, toitumis- ja liikumisharjumused määravad paljuski Sinu tervisliku seisundi. Loomulikult jääb ka geneetiline taust, aga seda ei saa Sa ise valida ega määrata. Kuidas aga teada saada, kas Sinu tervis on korras? Enamasti piisab hinnangust oma enesetundele – kui see on hea, siis võid rahul olla. Selline hindamine on aga tihti subjektiivne. Lihtsa näitena võib siin tuua veresuhkru või kolesterooli taseme veres – kõrvalekaldumise korral ei pruugi Sa seda oma enesetundes kuidagi märgata. Pikemaajalisem kõrvalekaldumine võib aga mõlemal juhul viia või viidata tõsistele terviseprobleemidele.

Meie teenus püüab olla üheks Sinu tööriistaks oma tervise objektiivsel hindamisel. Kui Sul esinevad juba väljakujunenud terviseprobleemid, siis peaks loomulikult olema esimene käik oma perearsti juurde. Kui aga soovid enda või oma lähedaste tervist ennetuslikult kontrollida, siis annavad erinevad laborianalüüsid tervise hetkeseisust üsna hea pildi. Kuna tervis on väga lai mõiste, siis pole olemas universaalset retsepti ka selle kõikide külgede üheaegseks kontrollimiseks. Oleme oma teenuse jaganud mitmeteks rohkem ja vähem kitsasteks pakettideks, mille abil saad hinnata oma tervise erinevaid aspekte. Rõhutame ka laboriarsti konsultatsiooni tähtsust – testide tulemused on pelgalt numbrid, aga meie laboriarstid oskavad need numbrid panna konteksti nii omavahel kui ka tulenevalt Sinu organismi võimalikest iseärasustest. Loomulikult tasub meie arstiga rääkida ka enne testide tellimist, siis on lihtsam otsustada, millist külge oma tervisest võiksid kontrollida.

Laborianalüüsid annavad ülevaate organismi hetkeseisundist ja normaalsed tulemused ei garanteeri kõikide terviseprobleemide puudumist ning ei välista nende tekke võimalusi tulevikus.