Synlab vahetab logo, erapatsientidele lisandus klienditoe otsenumber 16.05.2016


Patsiendid, kes on harjunud käima oma tervist kontrollimas ja verd andmas Synlabi meditsiinilaboris või verevõtupunktides, leiavad harjumuspärase punase logo asemel eest sinistes toonides tunnusmärgi. Logole üleminek toimus Tallinnas sel nädalavahetusel, ülejäänud laborites lähinädalatel. Logo muutub kogu Synlab grupis, Eesti on esimene riik, kus logo vahetub.

Kokku 35 riigis ja neljal kontinendil tegutsev Synlabi laborikett teenindab aastas ligi 50 miljonit patsienti teostades neile kokku rohkem kui 400 miljonit laborianalüüsi. Synlab Eesti (endine Quattromed HTI) on osa Synlabi Põhja-Euroopa piirkonnast, kuhu lisaks Eestile kuuluvad hetkel Soome, Norra ja Leedu. Regiooni juhtimine ja keskne meditsiinilabor asuvad Tallinnas, kus tehakse aastas üle 5 miljoni laborianalüüsi.

Mullu ühinesid Euroopa suurimate hulka kuulunud Prantsuse juurtega meditsiinilabor Labco ning Saksamaalt pärit Synlab. Euroopa suurimaks laboriketiks tõusnud ja SYNLABi nime kandva ettevõtte uus ühine sinine kaubamärk võetakse esmalt kasutusele justnimelt meie koduses Eestis.

Põhja-Euroopa piirkonna juht Rainar Aamisepp selgitab Synlabi valikut: „35 riigist, sh suurriikidest nagu Prantsusmaa, Itaalia, Inglismaa ja Hispaania, toimub logovahetus meie operatiivsuse ja innovaatilisuse tõttu esimesena just Eestis, kus verevõtupunkte on 12, suhtlus on paljuski digitaalne. Seevastu suurriikides käib suur osa suhtlust kliendiga veel paberil ning verevõtupunktide arvu võib kümnega korrutada. See kõik teeb valiku langetamise Eesti kasuks loogiliseks ning loodame, et eestlastele südamelähedased sinine ja valge värv võetakse kiiresti omaks.“

SYNLAB Eesti alustas harjumuspärase punase kaarlogo asendamist sinistes toonides tunnusmärgiga eelmisel nädalal. Logo vahetavad kõik verevõtupunktid üle Eesti: Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis, Narvas, Viljandis, Võrus, Elvas ja Põltsamaal. Logo asendamine toimub jooksvalt ning kandub lähiajal ka teistesse meie regiooni riikidesse – Soome ja Leetu.

Synlab Eesti on tööandjaks ligi 200 inimesele, kes teenindavad peamiselt pere- ja eriarste. Kuigi eraisik saab analüüside pakette, üksikanalüüse ning laboriarsti konsultatsiooni tellida ka otse laborist, on oluliselt mugavam seda teha patsiendiportaalist minu.synlab.ee. Portaalist leiab põhjaliku info erinevate verenäitajate kohta, võimalik on sealsamas endale sobilikud testid tellida ning ka analüüside vastused laekuvad hiljem sinna.

Senisele klienditoe numbrile on lisandunud erapatsientide murede lahendamiseks lisanumber 17124 ja mailiaadress minu@synlab.ee, millele on oodatud pöörduma kõik inimesed laboriga seonduvates küsimustes.