Salon+ kutsub meeskliente terviseriske hindama 02.11.2016


Koostöös meditsiinilaboriga SYNLAB käivitas salon+ salongikett üle Eestilise kampaania, mille käigus kutsutakse meeskliente hindama Terviseriski paketiga oma tervise seisundit.

„Salon+ salongides moodustavad mehed 50-60% klientuurist ning nad külastavad juuksurit kolme-, neljanädalase intervalliga. Seega oleme igapäevaselt kontaktis tuhandete klientidega, kellele soovitada terviseseisundi kontrolli. Kuivõrd november keskendub meeste tervisele, tegime koostöös SYNLAB laboritega üleskutse meestele, teha terviseriski hinnangu analüüside pakett,“ ütles idee autor, salon+ salongiketi juhatuse liige Erkki Lõhmus.

„SYNLAB laborite asukohad kattuvad salon+ salongide asukohtadega üle Eesti, seega saame üleskutse suunata tuhandetele meestele. Meie juuksurid ja konsultandid annavad igale meeskliendile infovoldiku, milles kirjas, kui lihtne ja mugav on Terviseriski analüüsipaketti lähimas SYNLABis teha,“ lisas Lõhmus.

„Mehed on järjest enam terviseteadlikud, kontrollides oma tervist ennetavalt. Kõige populaarsemad analüüsipaketid on Terviseriski ja Tervisesportlase pakett, mis annavad vastused võimalikest terviseriskidest, ülekoormusest, ka sellest, kas toitumine on treeningut toetav. Terviseriski paketti tegevad mehed tulevad sageli ka naise soovitusel või pere pärast, et olla täisväärtuslik, terve mees ja isa veel kaua, “ kommenteeris koostööd salon+ salongiketiga Gerly Kedelauk, SYNLAB erapatsiendisuuna turundusjuht.

Korras tervis on hea välimuse alustala. Terviseriski pakett sisaldab 13 analüüsi, mille abil saab hinnata üldist tervislikku seisundit, immuunsüsteemi tugevust, südame-veresoonkonnahaiguste riski, võimalikke infektsioone, samuti D-vitamiini, glükoosi, raua ja kolesteroolitaset ning kilpnäärme, maksa, neerude talitlust.

salon+ salongikett on 1993 aastal asutatud Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mille peamiseks tegevusalaks on ilutoodete müük ja juuksuriteenuse pakkumine. Salon+ 10 salongi asuvad Tallinnas, Tarus, Pärnus, Rakveres, Jõhvis ning Narvas.

Meditsiinilabor SYNLAB on mahult Eesti suurim labor, kelle kliendid on perearstid ja teiste erialade eriarstiabi osutajad, töötervishoiukeskused, muud meditsiiniasutused, samuti erapatsiendid. Erapatsientidel on võimalik otse pöörduda laboritesse ja verevõtupunktidesse üle Eesti, et tellida tervisekontrolli pakette ja/või laborianalüüse profülaktiliseks tervisekontrolliks või vaevuste puhul põhjuste hindamiseks. Erinevate tervisekontrollide info on kättesaadav patsiendiportaalis MINU.SYNLAB.EE.