Mikrobioomi uuringu tulemuse paremaks tõlgendamiseks ja Teile parimate toitumisalaste soovituste saamiseks soovitame pöörduda toitumisterapeudi või –nõustaja poole. Alljärgnevalt leiate nimekirja valdkonna spetsialistidest, kes on läbinud SYNLABis mikrobioomialase koolituse(d) ning on meile avaldanud valmiduse nõustada inimesi mikrobioomist tuleneva toitumise ja terapeudid ka tervisenäitajate osas. Nimekiri on tähestikulises järjekorras.
Aja broneerimiseks kontakteeruge palun teenuse osutajaga otse allolevatel kontaktidel. Konsultatsiooni hinnad määravad spetsialistid ise ja seda ei koordineeri SYNLAB Eesti.

Toitumisnõustajad

  • Anneli Kõiv Confido Erameditsiinikeskus OÜ, Koiv Invest OÜ +372 629 9277, +372 5074915 anneli@enesetervendaja.ee www.enesetervendaja.ee Tallinn
  • Eliis Salm eliis.salm@gmail.com Tallinn
  • Elisabeth Lomp TFTAK +372 5345 9004 elisabethlomp@hotmail.com  Tallinn
  • Ene Spriit Levistal OÜ +372 5660 4322 ene@levistal.ee  toitumisabi.ee Tallinn
  • Enel* Vesiaid EV Nutrition OÜ +372 501 5417 enel@tervisest.ee  Tallinn
  • Eve Mälgand Mahe Pagar OÜ +372 5818 1866 eve.malgand@mail.ee  Viljandi
  • Monika Jakobson* Usaldusühing Sinu Arst Terviseteenused +372 7151701 info@toitumiskliinik.ee/toitumiskliinik@sinuarst.ee  www.sinuarst.ee/sa-toitumiskliinik/ Tallinn
  • Stella Ostrat* Tervisehoidja OÜ +372 522 7007 stella@tervisehoidja.ee Tartu
  • Ülle Tammesalu Terviseteadlik Läänemaa MTÜ +372 501 6490 ulle.tammesalu@gmail.com www.terviseteadlik.ee Haapsalu
  • Ülle Niilisk OÜ Tervisetoiduekspert +372 5593 3227 ulle.niilisk@gmail.com www.facebook.com/tervisetoidukoda Tallinn, Pärnu

Toitumisterapeudid

  • Elle Kalamägi* Terviseabi Toidust OÜ +372 5557 3699 elle@terviseabitoidust.ee www.terviseabitoidust.ee Tallinn
  • Jaanika Tapver Toitu Terviseks OÜ +372 507 7808 jaanika.tapver@gmail.com https://www.facebook.com/Toitumisterapeut-Jaanika-Tapver-104915674353255/ Tallinn
  • Kaia Palumaa Agroskai OÜ +372  526 0299 palumaa.kaia@gmail.com http://toitumisterapeudid.ee/terapeudid Tallinn
  • Kristel Kips OÜ Funktsionaalne +372 518 5457 kristelkips@icloud.com  Tallinn
  • Külli Holsting* Toitumisnõustaja Külli Holsting OÜ +372 524 2373 kylliholsting@gmail.com www.kylliholsting.ee Tallinn
  • Merike Kaarma Teadlik valik OÜ +372 515 8194 merikekaarma@icloud.com   https://teadlikvalik.weebly.com/
  • Natalja Mizerova OÜ Nutripsy +372 525 4636 natali.mizerova@gmail.com  Tallinn
  • Triin Terasmaa Terviseruum OÜ +372 5623 3062 triin@terviseruum.ee www.terviseruum.ee Tallinn
  • Ülle Hõbemägi Toidutark OÜ +372 505 9999 ulle.hobemagi@gmail.com  www.toidutark.ee  Tallinn

* Omavad riiklikku kutsetunnistust ehk on läbinud toitumisnõusaja või -terapeudi pädevust tõendavad tasemeeksamid (www.toitumisterapeudid.ee).