Koolituse kutse taimetoitlastele: Taimne toitumine ja tervisenäitajad 10., 11. ja 26. mai õhtul 21.04.2016


Koolitus on läbi, Postimees 11. mail toimunud koolitust. Nii saate täispikka (2,5h) loengut vaadata Teile sobival ajal. Leitav lingilt: http://arvamus.postimees.ee/3689405/postimees-teeb-ulekande-taimetoitlaste-terviseriskide-loengult


Meditsiinilabor Synlab ja Eesti Vegan Selts kutsuvad taimetoitlasi 10., 11. ja 26. mail 2016 koolitusele, et tõsta teadlikkust milliste vereproovidega toetada valitud taimset toitumist ja kuidas avastada terviseriske. Laboriarsti loengus saab infot kuidas jälgida organismis vajalikus koguses valkude, rasvade, glükoosi, raua, vitamiinide B12 ja D jm seisu, milliseid tervisenäitajaid on oluline kontrollida, milline on risk erinevate terviseprobleemide (nt kehvveresuse, südame-veresoonkonna haiguste jt) tekkeks? Millised on erinevate vitamiinide ja mineraalainete mõju organismile.

Koolitus on tasuta! Vajalik on eelnev registreerimine. 10. ja 11. mail on kohad täis, nüüd saab registreeruda vaid 26. mail koolitusele.

Ajakava:

16.15 – registreerimine
16.30 – huvilistele laboriekskursioon
17.00 – loeng „Taimne toitumine ja tervisenäitajad. Vitamiinide ja mineraalainete mõju“
19.30 – küsimused ja kogemuste vahetamine
20.00 – lõpp

Koht: synlab Tallinna labor, Väike-Paala 1, II korrus
Registreeriminesiit kuni 6.05. Registreerimine kinnitub vastava e-maili saamisel. Kohtade arv piiratud igal koolitusel, 70.

Lektor: laboriarst dr Anneli Raave-Sepp koordineerib igapäevaselt Synlabi Lõuna-Eesti regiooni tööd, nõustades laborimeditsiini valdkonnas pere- ja eriarste ning patsiente. Lisaks on ta õppejõud Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis. Ta on Eesti Laborimeditsiini Ühingu (ELMÜ) liige. Dr Raave-Sepp on tunnustatud laborimeditsiinialase koolitajana arstide ja meditsiiniõdede seas. Viimastel aastatel on dr Raave-Sepp pidanud loenguid harrastussportlastele, nõustanud Eesti Laskesuusatamise Föderatsiooni ja mitmeid tippsportlasi laborianalüüside osas.

Lisainfo:
Gerly Kedelauk
Synlab Eesti erapatsiendisuuna turundusjuht
gerly.kedelauk@synlab.ee
372 524 4805