Meie arstid

 

Doktor Meeli Glükmann töötab SYNLAB Tallinna laboris kliinilise valdkonna juhina.
Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ravi eriala, hiljem spetsialiseerus laborimeditsiini erialale. Ta on Eesti Laborimeditsiini Ühingu (ELMÜ) ja Eesti Immunoloogide ja Allergoloogide Seltsi (EIAS) liige.Dr Glükmann on varem töötanud Tallinna Keskhaiglas immunoloogia labori vastutava arstina ja SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla laboris immunoloogia ja tüviraku labori vanemarstina.Igapäevaselt juhib dr Glükmann Tallinna kliinilise labori tööd, nõustab laborimeditsiini erialal pere- ja eriarste ning viib läbi erapatsientidele eel- ja järelkonsultatsioone.Dr Glükmann nõustab erapatsiente telefoni teel ja kohapeal Tallinna laboris eesti, vene, inglise ja saksa keeles.
Doktor Jüri Laasik on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna eriala, mille järel töötas vanemõpetajana arstiteaduskonna biokeemia kateedris. 1989. aastal kaitses ta meditsiinikandidaadi kraadi (praegu võrdsustatud PhD teaduskraadiga) kliinilise biokeemia erialal. 1999. aastal omistati talle laboriarsti kõrgeim kvalifikatsioon. Dr Laasik on varem töötanud Tartu Ülikooli Kliinikumi Endokrinoloogiahaigla labori juhatajana. Ta on SYNLAB Eesti eelkäia – Eesti esimese erameditsiinilabori HTI Laboriteenused üks asutaja ning meie enam tellitava Tervisesportlase paketi üks välja töötanud arste.
Dr Laasik nõustab erapatsiente kohapeal Tallinna Veereni SYNLABis eesti, vene ja inglise keeles ning telefoni teel.
Doktor Ene Makoid töötab SYNLAB Tallinna laboris vastutava kliinilise mikrobioloogina alates aastast 2007.

Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ravi eriala ja läbinud Laborimeditsiini kliinilise mikrobioloogia residentuuri. Ta on Eesti Laborimeditsiini Ühingu (ELMÜ) ning Euroopa Kliinilise Mikrobioloogia ja Infektsioonhaiguste Ühingu (ESCMID) liige.

Igapäevaselt vastutab dr Makoid Tallinna mikrobioloogia labori töö eest, nõustab erialaselt pere- ja eriarste.

Dr Makoid nõustab patsiente eesti ja inglise keeles infektsioonhaiguste diagnostika valdkonnas Tallinna laboris.

Doktor Paul Naaber töötab SYNLAB Tallinna laboris infektsioonhaiguste valdkonna juhina. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ravi eriala 1991. aastal ning kaitsnud Tartu Ülikoolis meditsiinidoktori kraadi mikrobioloogia ja nakkushaiguste erialal 1997. aastal. Dr Naaber on töötanud Tartu Ülikooli mikrobioloogia instituudis vanemteadurina, TÜ Kliinikumis mikrobioloogia osakonna juhatajana ning Norra Stavangeri Ülikooli Haiglas kliinilise mikrobioloogina. Dr Naaber omab kvalifikatsiooni kliinilises mikrobioloogias (vastavad Eesti, Norra, Soome ja USA pädevustunnistused). Ta kuulub järgmistesse organisatsioonidesse: Eesti Laborimeditsiini Ühing, Seksuaalsel Teel Levivate Infektsioonide Eesti Ühing, Ameerika Mikrobioloogia Selts ning Euroopa Kliinilise Mikrobioloogia ja Infektsioonhaiguste Ühing.

Dr Naaber nõustab patsiente eesti ja inglise keeles eelkõige nakkushaiguste diagnostika osas ning teeb seda Tallinna laboris ja telefoni teel üle Eesti.

Doktor Anneli Raave-Sepp töötab SYNLAB laboris laboriarstina aastast 2004. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli pediaatrina ning hiljem läbinud laborimeditsiini residentuuri. Ta on Eesti Laborimeditsiini Ühingu (ELMÜ) liige.

Igapäevaselt koordineerib dr Raave-Sepp labori Lõuna-Eesti regiooni tööd, nõustades laborimeditsiini valdkonnas pere- ja eriarste ning patsiente. Lisaks on ta õppejõud Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis. Dr Raave-Sepp on tunnustatud laborimeditsiinialase koolitajana arstide ja meditsiiniõdede seas. Viimastel aastatel on dr Raave-Sepp pidanud loenguid harrastussportlastele, nõustanud Eesti Laskesuusatamise Föderatsiooni ja mitmeid tippsportlasi laborianalüüside osas.

Dr Raave-Sepp nõustab erapatsiente eesti ja vene keeles telefoni teel või kohapeal Tartus, Viljandis, Elvas, Põltsamaal, Võrus, Pärnus.

Doktor Jelena Roine töötab SYNLAB Tallinna laboris laboriarstina. Ta on lõpetanud 1986. aastal Moskva meditsiinikooli arst-biokeemiku erialalspetsialiseerumisega laborimeditsiinile. Ta on Eesti Laborimeditsiini Ühingu (ELMÜ) ja Eesti Arstide Liidu liige.

Dr Roine on varem töötanud Pihkva oblasti haiglas, Magdaleena haiglas ja Ida-Tallinna Keskhaiglas laboriarstina.

Igapäevaselt töötab dr Roine SYNLAB Tallinna kesklabori kliinilises osakonnas, nõustab laborimeditsiini erialal pere- ja eriarste ning patsiente.

Dr Roine nõustab erapatsiente telefoni teel ja kohapeal Tallinna laboris vene, eesti ja inglise keeles.

Doktor Mare Suigom on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ravi erialal ja residentuuri arstiteaduskonna kliinilise immunoloogia-allergoloogia erialal. Ta on osa võtnud paljudest erialastest täienduskoolitustest ning konverentsidest erinevates Euroopa riikides, kuulub Euroopa Allergoloogide ja Kliiniliste Immunoloogide Seltsi (EAACI), Euroopa Immuunpuudulikkuse Ühingusse (ESID) ning Eesti Immunoloogide ja Allergoloogide Seltsi (EIAS).

SYNLAB Tallinna laboris teeb dr Suigom allergoloog-immunoloogi vastuvõtte, kus tema poole saavad pöörduda erinevate allergia ja/või immuunpuudulikkusega seotud kaebustega patsiendid. Lisaks töötab dr Suigom allergoloog-immunoloogina Ida-Tallinna Keskhaiglas, kus võtab vastu nii ambulatoorseid patsiente kui tegeleb päevastatsionaarsete patsientidega.

Lisaks viib dr Suigom läbi allergia ja immuunpuudulikkuse teemalisi täienduskoolitusi nii arstidele kui õdedele.

Doktor Irina Utenko töötab SYNLAB laboris laboriarstina ja vastutab autoimmuunhaiguste diagnostika valdkonna eest.

Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ja läbinud laboratoorse meditsiini residentuuri. On töötanud SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla immunoloogia laboris, vastutades kasvajamarkerite ja hormoonuuringute eest. Dr Utenko on Eesti Laborimeditsiini Ühingu (ELMÜ) ja Eesti Immunoloogide ja Allergoloogide Seltsi (EIAS) liige.

Dr Utenko konsulteerib eesti-, inglise- ja venekeelseid erapatsiente Tallinna laboris ning telefoni teel üle Eesti.