Meie arstid

 

Doktor Meeli Glükmann töötab SYNLAB Tallinna laboris kliinilise valdkonna juhina.

Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ravi eriala, hiljem spetsialiseerus laborimeditsiini erialale. Ta on Eesti Laborimeditsiini Ühingu (ELMÜ) ja Eesti Immunoloogide ja Allergoloogide Seltsi (EIAS) liige.

Dr Glükmann on varem töötanud Tallinna Keskhaiglas immunoloogia labori vastutava arstina ja SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla laboris immunoloogia ja tüviraku labori vanemarstina.

Igapäevaselt juhib dr Glükmann Tallinna kliinilise labori tööd, nõustab laborimeditsiini erialal pere- ja eriarste ning viib läbi eraklientidele eel- ja järelkonsultatsioone.

Dr Glükmann nõustab erakliente telefoni teel ja kohapeal Tallinna laboris eesti, vene ja inglise keeles.

Doktor Jüri Laasik on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna eriala, mille järel töötas vanemõpetajana arstiteaduskonna biokeemia kateedris. 1989. aastal kaitses ta meditsiinikandidaadi kraadi (praegu võrdsustatud PhD teaduskraadiga) kliinilise biokeemia erialal. 1999. aastal omistati talle laboriarsti kõrgeim kvalifikatsioon. Dr Laasik on varem töötanud Tartu Ülikooli Kliinikumi Endokrinoloogiahaigla labori juhatajana.

Ta on SYNLAB Eesti eelkäija – Eesti esimese erameditsiinilabori HTI Laboriteenused üks asutaja ning meie enam tellitava Tervisesportlase paketi üks välja töötanud arste.

Dr Laasik nõustab erakliente kohapeal Tallinna Veereni SYNLABis eesti, vene ja inglise keeles ning telefoni teel.

Doktor Irina Utenko töötab SYNLAB laboris laboriarstina ja vastutab autoimmuunhaiguste diagnostika valdkonna eest.

Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ja läbinud laboratoorse meditsiini residentuuri. On töötanud SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla immunoloogia laboris, vastutades kasvajamarkerite ja hormoonuuringute eest. Dr Utenko on Eesti Laborimeditsiini Ühingu (ELMÜ) ja Eesti Immunoloogide ja Allergoloogide Seltsi (EIAS) liige.

Dr Utenko konsulteerib eesti-, inglise- ja venekeelseid erakliente Tallinna laboris ning telefoni teel üle Eesti.

Doktor Anneli Raave-Sepp töötab SYNLAB laboris laboriarstina aastast 2004. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli pediaatrina ning läbinud laborimeditsiini residentuuri. Ta on Eesti Laborimeditsiini Ühingu (ELMÜ) liige.
Igapäevaselt koordineerib dr Raave-Sepp labori Lõuna-Eesti regiooni tööd, nõustab laborimeditsiini valdkonnas pere- ja eriarste ning patsiente. Lisaks on ta õppejõud Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis. Dr Raave-Sepp on tunnustatud laborimeditsiinialase koolitajana arstide ja meditsiiniõdede seas. Viimastel aastatel on dr Raave-Sepp pidanud loenguid harrastussportlastele, nõustanud mitmeid tippsportlasi laborianalüüside osas.
Dr Raave-Sepp nõustab erakliente eesti keeles kohapeal Tartu laboris, eraldi kokkuleppel Viljandi, Elva, Põltsamaa, Võru ja Pärnu laboris ning telefoni teel üle Eesti.
Doktor Tatjana Panova töötab SYNLAB laboris laboriarstina. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ravi erialal ja läbinud laborimeditsiini ning perearsti residentuuri. Ta on Eesti Laborimeditsiini Ühingu (ELMÜ) liige.
Dr Panova on varem töötanud laboriarstina Tartus erakliinikus, pere- ja üldarstina nii Eestis kui ka Soomes.
Igapäevaselt töötab dr Panova Tartu laboris, toetab labori Ida-Virumaa regiooni tööd ning nõustab laborimeditsiini valdkonnas pere- ja eriarste.
Dr Panova konsulteerib erakliente eesti, vene ja soome keeles kohapeal Tartu, Jõhvi ja Narva laboris ning telefoni teel üle Eesti.
Doktor Ene Makoid töötab SYNLAB Tallinna laboris vastutava kliinilise mikrobioloogina alates aastast 2007.
Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ravi eriala ja läbinud Laborimeditsiini kliinilise mikrobioloogia residentuuri. Ta on Eesti Laborimeditsiini Ühingu (ELMÜ) ning Euroopa Kliinilise Mikrobioloogia ja Infektsioonhaiguste Ühingu (ESCMID) liige.Igapäevaselt vastutab dr Makoid Tallinna mikrobioloogia labori töö eest, nõustab erialaselt pere- ja eriarste.
Dr Makoid nõustab erakliente eesti ja inglise keeles infektsioonhaiguste diagnostika valdkonnas Tallinna laboris.
Doktor Mare Suigom on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ravi erialal ja residentuuri arstiteaduskonna kliinilise immunoloogia-allergoloogia erialal. Ta on osa võtnud paljudest erialastest täienduskoolitustest ning konverentsidest erinevates Euroopa riikides, kuulub Euroopa Allergoloogide ja Kliiniliste Immunoloogide Seltsi (EAACI), Euroopa Immuunpuudulikkuse Ühingusse (ESID) ning Eesti Immunoloogide ja Allergoloogide Seltsi (EIAS).

SYNLAB Tallinna laboris teeb dr Suigom allergoloog-immunoloogi vastuvõtte, kus tema poole saavad pöörduda erinevate allergia ja/või immuunpuudulikkusega seotud kaebustega erkliendid. Lisaks töötab dr Suigom allergoloog-immunoloogina Ida-Tallinna Keskhaiglas, kus võtab vastu nii ambulatoorseid patsiente kui tegeleb päevastatsionaarsete patsientidega.

Lisaks viib dr Suigom läbi allergia ja immuunpuudulikkuse teemalisi täienduskoolitusi nii arstidele kui õdedele.