TERVISEKONTROLLI KINKEKAART

Mis võiks olla südantsoojendavam, kui kingitus, millega näitad, et hoolid oma lähedasest ja tema tervisest!

SYNLAB meditsiinilaborist saad oma kallile pereliikmele, sõbrale või lähedasele kõige tervislikuma kingituse – kinkekaardi meie tervisekontrolli pakettidele ja laboriarsti konsultatsioonile.

KUIDAS KINKEKAARTI SOETADA?
  • Kinkekaarte tervisekontrolli pakettidele ja laboriarsti konsultatsioonile on kõige mugavam soetada siit samast SYNLABi portaalist MINU.SYNLAB.EE.
  • Selleks vali sobiv pakett või konsultatsioon ning enne toote ostukorvi lisamist märgi, et soovid paketti soetada “kinkekaardina”. Ole palun ostu sooritamisel väga tähelepanelik ja kontrolli, et valisid paketi soetada kinkekaardina. Vastasel juhul teed tellimuse iseendale.
  • Kinkekaardi tellija andmed kinkekaardile ei lähe, need on vajalikud ainult ostu sooritamiseks. Kinkekaardi saab realiseerida see inimene, kellel on kinkekaart vereproovi andma tulles kaasas.
  • Peale ostu sooritamist leiad ostetud kinkekaardi(d) oma tellimuste alt, selle jaoks klõpsa pealehel pealt nuppu “Tellimused” ja leia kinkekaardi tellimus. Seejärel klõpsa “Kinkekaart”, et see avada, salvestada ja soovi korral ka välja printida (PDF).

Lisaks saad kinkekaarte soetada SYNLABi proovivõtupunktides üle Eesti. Leia lähim proovivõtupunkt SIIT.

KUIDAS KINKEKAARTI KASUTADA?
  • Tervisekontrolli paketi kinkekaardi realiseerimiseks palume pöörduda sobivasse SYNLABi proovivõtupunkti vereproovi andma. Konsultatsiooni kinkekaardi realiseerimiseks toimida vastavalt kinkekaardil toodud juhistele. Vereproovi andmiseks aega broneerima ei pea, teenindame elava järjekorra alusel.
  • Kinkekaardil märgitud teenuse saamiseks tuleb teenindajale esitada kinkekaart ja isikut tõendav dokument. Palume tutvuda ka vereprooviks valmistumise juhendiga.
  • Kinkekaart kehtib 6 kuud alates kinkekaardi väljastamisest (kinkekaardil märgitud „Kehtib kuni: pp.kk.aaaa“).
  • Kinkekaarti saab kasutada ühe korra. Kinkekaardil märgitud teenust muuta ei saa. Täiendavate analüüside/teenuste soovi korral saab neid proovivõtupunktis kohapeal juurde tellida.

KUIDAS EDASTATAKSE TULEMUSED?
  • Paketis olevate analüüside tulemused liiguvad kinkekaarti kasutanud ja vereproovi andnud inimese ajajoonele portaalis MINU.SYNLAB.EE.
  • Selleks logi sinna sisse ja vali pealehelt “VASTUSED”. Kõikidel tervisekontrolli pakettidel on maksimaalne tulemuste saabumise aeg, millega saad tutvuda iga paketi juures eraldi.

Laboriteenuste kasutajatingimustega saad tutvuda siin.

* Portaalist ei saa kinkekaardina tellida üksikanalüüse ning Terviseriski paketti lapsele.

* Vastavalt seadusele on võimalik kinkekaart tagastada 14 päeva jooksul pärast ostu tegemist inimese poolt, kes selle ostis.