Alates 1.novembrist 2018 on SYNLABi erapatsiendi teenus kättesaadav ka Lasnamäel! 30.10.2018


Hea klient!

Meil on rõõm teatada, et alates 1.novembrist 2018 on SYNLABi erapatsiendi teenus kättesaadav ka Lasnamäel! Meie Lasnamäe verevõtukohas (Lasnamäe Tervisemajas Linnamäe tee 3, 2 korrus) on võimalik oma tervisekontrolli eest maksta nii sularahas kui kaardiga. Valikus on 21 tervisekontrollipaketti ning tuhandeid üksikanalüüse.

Verevõtt toimub tööpäeviti 8:00-16:00. Verevõtuks aega broneerima ei pea.

Kohapeal on võimalik ka kinkekaarte soetada. Labori tervisekontrollide valik: MINU.SYNLAB.EE.

Kes on tellinud patsiendiportaalist MINU.SYNLAB.EE tervisekontrolli, saab vastused ka portaali.

Kohapeal tellijad saavad vastused uuesti kohapeale tulles paberkujul või e-maili teel. Oma eelistuse saab märkida enne verevõtu protseduuri.

Laboris enamtellitavad paketid on naiste poolt Terviseriski, Kilpnäärme ja Südamepakett. Mehed tellivad rohkem Tervisesportlase, 40+ mehe ja maksapaketti. Lisaks on võimalik kohapeal saada suguhaiguste kodustestimise vahendeid (vt Testikodus.ee). Paketid leitavad https://minu.synlab.ee/paketid/

Lisainfo SYNLABi klienditoelt E-R 8-18.00 telefonil 17123 või klienditugi@synlab.ee

Alates 01.11.2018 puudub SYNLAB Viimsi verevõtukohas sularaha ja kaardimakse võimalus. Tervisekontrolle saab tellida ja nende eest maksta meie patsiendiportaalist MINU.SYNLAB.EE või kohapeal asuvas e-teeninduskioskis, vajalik ID kaardi olemasolu.

Täname mõistva suhtumise eest!